| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
| Energii znamionowej | 50,12 kWh |
| Napęd nominalny | 51.2V |
| Pojemność nominalna | 100Ah |
| Maksymalne obciążenie | 100A |
| Rodzaj komórki | 3.2V 100Ah |
| Stopień ochrony | IP51 |
| Wymiary | 610*440*505 mm |
| Waga | 790,9 kg |
| Temperatura pracy | 20°C~60°C |
| Moc wyjściowa nominalna | 5 kW |
| Napięcie wyjściowe | 220/230/240V |
| Częstotliwość wyjścia | 50/60Hz |
| Maksymalna wydajność konwersji | 930,6% |
| Skuteczność MPPT | 990,9% |
| Ochrona | Przejście prądu/skrót/przejście napięcia/odległe wyłączenie |
| Wymiary inwertera | 610*440*225 mm |
| Waga brutto | 210,5 kg |