| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
| Κατηγορία ενέργειας | 50,12 kWh |
| Διορισμένη τάση | 51.2V |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100 χλμ. |
| Μέγιστη φόρτιση | 100A |
| Τύπος κυττάρου | 3.2V 100Ah |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP51 |
| Μέγεθος | 610*440*505mm |
| Βάρος | 790,9 κιλά |
| Εργασιακή θερμοκρασία | 20°C~60°C |
| Κατηγορία ισχύος εξόδου | 5kW |
| Δυναμική τάση | 220/230/240V |
| Συχνότητα εξόδου | 50/60Hz |
| Μέγιστη απόδοση μετατροπής | 930,6% |
| Αποτελεσματικότητα MPPT | 990,9% |
| Προστασία | Υπερστροφή/Σύνδρομο συντόμευσης/Υπερτάθεια/Αποσταλεί από απόσταση |
| Διάμετροι μετατροπέα | 610*440*225mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 21.5 κιλά |