| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
| Nominale energie | 5.12 kWh |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 100Ah |
| Maximale lading | 100A |
| Celtype | 3.2V 100Ah |
| Beschermingsgraad | IP51 |
| Afmetingen | 610*440*505 mm |
| Gewicht | 790,9 kg |
| Werktemperatuur | 20°C tot 60°C |
| Nominaal uitgangsvermogen | 5 kW |
| Uitgangsspanning | 220/230/240V |
| Uitgangsfrequentie | 50/60 Hz. |
| Maximale conversie-efficiëntie | 930,6% |
| MPPT-efficiëntie | 990,9% |
| Bescherming | Overstroom/kortsluiting/overspanning/afsluiting op afstand |
| Afmetingen van de omvormer | 610*440*225 mm |
| Bruto gewicht | 21.5 kg |