| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
700 W yüksek verimli monokristal güneş panelimiz, üst düzey düşük ışık performansı ve minimum güç kaybı için son teknoloji N tipi ve HOT 2.0 teknolojisine sahiptir. Çift yüzeyli nesil, SMBB yükseltmesi ve anti-PID tasarımı, daha yüksek verim ve daha uzun kullanım ömrü sağlar. Sağlam mekanik yapı + tam küresel sertifikalar + uzun 12/30 yıl garanti; neredeyse tüm iç ve dış mekan güneş enerjisi kullanım ihtiyaçları için idealdir.
| Parametreler | Detaylar |
| Maksimum Güç | 700W |
| Maksimum Güç Gerilimi | 41.78V |
| Maksimum Güç Akımı | 16.76A |
| Açık Devre Gerilimi | 49.32V |
| Kısa Devre Akımı | 17.39A |
| Modül Verimliliği | %22,53 |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1500V |
| Güç Toleransı | %0~±5 |