| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Nasz wysokowydajny monokrystaliczny panel słoneczny o mocy 700 W jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię typu N i HOT 2.0, zapewniającą najwyższą wydajność przy słabym oświetleniu i minimalne straty mocy. Generacja dwustronna, aktualizacja SMBB i konstrukcja anty-PID zapewniają wyższą wydajność i dłuższą żywotność. Wytrzymała konstrukcja mechaniczna + pełne globalne certyfikaty + długa 12/30-letnia gwarancja, idealna do prawie wszystkich zastosowań związanych z energią słoneczną wewnątrz i na zewnątrz.
| Parametry | Bliższe dane |
| Maksymalna moc | 700 W |
| Maksymalne napięcie zasilania | 41,78 V |
| Maksymalny prąd mocy | 16,76A |
| Napięcie obwodu otwartego | 49,32 V |
| Prąd zwarciowy | 17,39A |
| Wydajność modułu | 22,53% |
| Maksymalne napięcie systemu | 1500 V |
| Tolerancja mocy | 0 ~ ± 5% |