| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Το υψηλής απόδοσης μονοκρυσταλλικό ηλιακό μας πάνελ 700W διαθέτει την προηγμένη τεχνολογία τύπου N και HOT 2.0 για υψηλότερη απόδοση χαμηλού φωτισμού και ελάχιστη απώλεια ενέργειας.Η αναβάθμιση του SMBB και ο σχεδιασμός κατά της PID εξασφαλίζουν υψηλότερη απόδοση και παρατεταμένη διάρκεια ζωής.Αδύναμη μηχανική κατασκευή + πλήρεις παγκόσμιες πιστοποιήσεις + μακρά εγγύηση 12/30 ετών, ιδανική για σχεδόν όλες τις ανάγκες εσωτερικής και εξωτερικής ηλιακής χρήσης.
| Παράμετροι | Λεπτομέρειες |
| Μέγιστη ισχύς. | 700W |
| Μέγιστη τάση ισχύος | 41.78V |
| Μέγιστο ρεύμα ισχύος | 16.76Α |
| Δυναμική τάση ανοικτού κυκλώματος | 49.32V |
| Σύνδρομο βραχυκυκλώματος | 17.39Α |
| Αποτελεσματικότητα της μονάδας | 22.53% |
| Μέγιστη τάση συστήματος | 1500V |
| Αντοχή ισχύος | 0 ~ ± 5% |