| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Ons hoogrenderende monokristallijne zonnepaneel van 700 W is voorzien van geavanceerde N-type en HOT 2.0-technologie voor topprestaties bij weinig licht en minimaal vermogensverlies. Bifaciale generatie, SMBB-upgrade en anti-PID-ontwerp zorgen voor een hogere opbrengst en een langere levensduur. Robuuste mechanische constructie + volledige wereldwijde certificeringen + lange garantie van 12/30 jaar, ideaal voor vrijwel alle behoeften op het gebied van zonne-energie binnen en buiten.
| Parameters | Details |
| Maximaal vermogen | 700W |
| Maximale voedingsspanning | 41,78 V |
| Maximale stroomsterkte | 16.76A |
| Open circuit spanning | 49,32 V |
| Kortsluitstroom | 17.39 uur |
| Module-efficiëntie | 22,53% |
| Maximale systeemspanning | 1500V |
| Machtstolerantie | 0~±5% |