| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Bu katlanabilir güneş paneli, yüksek dönüştürme verimliliğini, sağlam dayanıklılığı bir araya getirir ve yüksek taşınabilirlik için özel olarak tasarlanmıştır. Sağlam ETFE lamine yüzeyler ve dayanıklı plakalar, paneli yağmurdan, kardan ve doludan korur. Kamp, yürüyüş, karavan, şebekeden bağımsız yaşam ve acil durum yedeklemesi için idealdir.
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Maksimum Güç | 200W |
| Hücre Verimliliği | %23,5 |
| Maksimum Güç Noktası Gerilimi | 18V |
| Ağırlık | 4.6Kg |
| Çerçeve | 900D Naylon |
| Genişletilmiş Boyut | 1230*560*10mm |
| Kablo Uzunluğu | Maksimum 11m (Özelleştirilebilir) |
![]()
![]()
![]()
![]()