| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Dit opvouwbare zonnepaneel combineert een hoge conversie-efficiëntie, robuuste duurzaamheid, en is speciaal ontworpen voor hoge draagbaarheid.Robuuste ETFE-gelamineerde oppervlakken en duurzame platen beschermen het paneel tegen regen;sneeuw en hagel. Ideaal voor kamperen, wandelen, camper, buiten het netwerk wonen en noodhulp.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Maximale kracht | 200 W |
| Cellen efficiëntie | 230,5% |
| Maximale spanning van het powerpoint | 18V |
| Gewicht | 4.6kg |
| Frame | 900D Nylon |
| Uitgebreide dimensie | 1230*560*10 mm |
| Kabellengte | Maximaal 11 m (aanpasbaar) |
![]()
![]()
![]()
![]()