| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Ten składany panel słoneczny łączy w sobie wysoką wydajność konwersji, wytrzymałość i został zaprojektowany specjalnie dla wysokiej przenośności.Wytrzymałe powierzchnie laminowane ETFE i trwałe płyty chronią panel przed deszczemŚnieg i grad. Idealny do kempingu, wędrówek, przyczep kempingowych, mieszkania poza siecią i rezerwy awaryjnej.
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Maksymalna moc | 200 W |
| Wydajność komórek | 230,5% |
| Maksymalne napięcie punktu zasilania | 18V |
| Waga | 40,6 kg |
| Ramka | 900D Nylon |
| Rozszerzony wymiar | 1230*560*10 mm |
| Długość kabla | Maksymalnie 11 m (wykonalne) |
![]()
![]()
![]()
![]()