| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Αυτό το αναδιπλούμενο ηλιακό πάνελ συνδυάζει υψηλή αποτελεσματικότητα μετατροπής, ανθεκτική αντοχή, και έχει σχεδιαστεί ειδικά για υψηλή φορητότητα.Οι ανθεκτικές επικαλυμμένες επιφάνειες ETFE και οι ανθεκτικές πλάκες προστατεύουν το πάνελ από τη βροχήΤο κτίριο είναι ιδανικό για κατασκηνώσεις, πεζοπορία, RV, διαμονή εκτός δικτύου και επείγουσα υποστήριξη.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς | 200W |
| Αποδοτικότητα των κυττάρων | 230,5% |
| Μέγιστη τάση σημείου τροφοδοσίας | 18V |
| Βάρος | 40,6 κιλά |
| Φρέμα | 900D Νάιλον |
| Επεκτεινόμενη διάσταση | 1230*560*10mm |
| Διάστημα καλωδίου | Μέγιστο 11m (προσαρμόσιμο) |
![]()
![]()
![]()
![]()