| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
104 kWh PV-BESS Ντίζελ Ντίζελ ντουλάπια Συμπληρωματική αποθήκευση πολλαπλής ενέργειας
Αυτό το σύστημα αποθήκευσης ενέργειας all-in-one προσφέρει χωρητικότητα 104 kWh LiFePO4, ονομαστική ισχύ 40 kW και διπλή ενσωμάτωση φωτοβολταϊκών MPPT (έως 76,8 kW). Υποστηρίζει πολυενεργειακή συμπληρωματικότητα (PV, ESS, ντίζελ, δίκτυο), με υγρή ψύξη, διάρκεια ζωής 8000 κύκλων, προστασία IP54 και ευέλικτη εγκατάσταση. Εξασφαλίζει αδιάλειπτη ισχύ για κρίσιμα φορτία, ιδανικό για εμπορικές, βιομηχανικές εφαρμογές και εφαρμογές μικροδικτύων.
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Μοντέλο | H104-40G / H208-40G |
| Ονομαστική χωρητικότητα / Ισχύς | 104/208 kWh / 40 kW |
| Προδιαγραφές μπαταρίας | LiFePO4 (LFP), 3,2V/314Ah, 0,5C Φόρτιση-Αποφόρτιση |
| Έξοδος AC | 400V/230V, 50/60Hz |
| Ενσωμάτωση Φ/Β | Μέγιστο 76,8 kW, 2 κανάλια MPPT |
| Ψύξη / Ζωή κύκλου | Υγρό Ψύξη, 8000 Κύκλων |
| IP / Θερμοκρασία / Υψόμετρο | IP54, -20℃~60℃, ≤4000m (υποβαθμισμένο πάνω από 2000m) |
| Διαστάσεις / Βάρος / Κοιν | 950*1450*1750/2180mm, 1600±50/2200±50kg; Ethernet/RS485/CAN |