| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Δοχείο αποθήκευσης ενέργειας 5 MWh Δοχείο ηλιακού σταθμού παραγωγής ενέργειας LiFePO4
Αυτό το δοχείο αποθήκευσης ενέργειας LiFePO4 5 MWh είναι μια λύση σταθμού ηλιακής ενέργειας κορυφαίας ποιότητας. Με ονομαστική χωρητικότητα 5015,96 kWh, ισχύ μετασχηματιστή 2500 kVA και φόρτιση-εκφόρτιση 0,5 C, παρέχει αξιόπιστη αποθήκευση ενέργειας μεγάλης κλίμακας.
Εξοπλισμένο με υγρή ψύξη (διάρκεια ζωής 8000 κύκλων), προστασία IP54 και αυτόματη καταστολή πυρκαγιάς φθοριοκετόνης, λειτουργεί σταθερά σε -20℃~55℃ (≤2000m υψόμετρο), ιδανικό για ηλιακή ενοποίηση, σταθερότητα δικτύου και βιομηχανικά έργα.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | H5M-2500L |
| Ονομαστική χωρητικότητα / Μετασχηματιστής | 5015,96 kWh / 2500 kVA (Μέγ. 2750 kVA) |
| Προδιαγραφές μπαταρίας | LiFePO4 (LFP), 3,2V/314Ah, Φόρτιση-Αποφόρτιση 0,5C |
| Προδιαγραφές τάσης | DC 1164,8~1497,6V (ονομαστική 1331,2V), 0,63/(6~37)kV, 50/60Hz |
| Cooling & Cycle Life | Υγρή Ψύξη, 8000 Κύκλων |
| Προστασία Ασφαλείας | IP54, Αυτόματη καταστολή πυρκαγιάς φθοριοκετόνης |
| Συνθήκες Λειτουργίας | -20℃~55℃, ≤2000m Υψόμετρο |
| Διαστάσεις, Βάρος & Κοιν | 6058×2438×896mm, 45t+15t; Ethernet/RS485/CAN |
Αποθήκευση LiFePO4 εξαιρετικά υψηλής χωρητικότητας 5 MWh: ονομαστική χωρητικότητα 5015,96 kWh, κυψέλες LFP 3,2V/314Ah, φόρτιση-εκφόρτιση 0,5C, ειδικά κατασκευασμένη για μεγάλης κλίμακας ηλιακούς σταθμούς.
Συμβατότητα δικτύου υψηλής ισχύος 2500kVAΟνομαστικός μετασχηματιστής :2500kVA (μέγιστο 2750kVA), αναλογία ευρείας τάσης 0,63/(6~37)kV για ευέλικτη σύνδεση στο δίκτυο.
Σύστημα ασφαλείας πλήρους φάσματος:Αυτόματη πυρόσβεση φθοριοκετόνης + περίβλημα με βαθμολογία IP54, που εξασφαλίζει ασφαλή λειτουργία σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Έξυπνη ενσωμάτωση εμπορευματοκιβωτίων:Σχεδίαση κοντέινερ όλα σε ένα για γρήγορη ανάπτυξη, με επικοινωνία Ethernet/RS485/CAN για απρόσκοπτη ενσωμάτωση EMS.