| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
5MWh energieopslagcontainer LiFePO4 zonne-energiecentralecontainer
Deze 5MWh LiFePO4-energieopslagcontainer is een eersteklas oplossing voor zonne-energiecentrales. Met een nominaal vermogen van 5015,96 kWh, een transformatorvermogen van 2500 kVA en een laad-ontlaadsnelheid van 0,5 °C levert hij betrouwbare grootschalige energieopslag.
Uitgerust met vloeistofkoeling (levensduur van 8000 cycli), IP54-bescherming en automatische brandbestrijding met fluorketon, werkt het stabiel bij -20 ℃ ~ 55 ℃ (≤2000 m hoogte), ideaal voor zonne-integratie, netstabiliteit en industriële projecten.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | H5M-2500L |
| Nominaal vermogen / transformator | 5015,96 kWh / 2500 kVA (max. 2750 kVA) |
| Batterijspecificatie | LiFePO4 (LFP), 3,2 V/314 Ah, 0,5 C laden-ontladen |
| Spanningsspecificatie | DC 1164,8~1497,6V (1331,2V nominaal), 0,63/(6~37)kV, 50/60Hz |
| Koeling en levensduur | Vloeistofkoeling, 8000 cycli |
| Veiligheid Bescherming | IP54, automatische fluorketonbrandbestrijding |
| Bedrijfsomstandigheden | -20℃~55℃, ≤2000m hoogte |
| Afmetingen, gewicht en comm | 6058×2438×896mm, 45t+15t; Ethernet/RS485/KAN |
5MWh LiFePO4-opslag met ultrahoge capaciteit:5015,96 kWh nominaal vermogen, 3,2 V/314 Ah LFP-cellen, 0,5 C laden/ontladen, speciaal gebouwd voor grootschalige zonne-energiecentrales.
Compatibiliteit met hoogvermogennet van 2500 kVA:2500kVA nominale transformator (max. 2750kVA), 0,63/(6~37)kV brede spanningsverhouding voor flexibele netaansluiting.
Volledig spectrum veiligheidssysteem: Automatische brandbestrijding met fluorketon + behuizing met IP54-classificatie, waardoor een veilige werking in zware industriële omgevingen wordt gegarandeerd.
Gecontaineriseerde slimme integratie:Alles-in-één containerontwerp voor snelle implementatie, met Ethernet/RS485/CAN-communicatie voor naadloze EMS-integratie.