| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
104 kWh PV-oplaad ESS-kast Hoog efficiënt luchtkoelen Oplaadopslag
Deze all-in-one 104 kWh ESS-oplaadkas beschikt over een enkele 60 kW-oplader of optionele dubbele 90 kW snelladen, die flexibele capaciteitsuitbreiding ondersteunt zonder transformatorupgrades.Ideaal voor peak-valley arbitrage en vraagcontrole, zorgt de efficiënte luchtkoeling voor een stabiele, betrouwbare prestaties in verschillende energieopslagscenario's.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 104 kWh |
| Nominaal uitgangsvermogen | Alleenstaande 60 kW / dubbele 90 kW |
| Type batterij | LiFePO4 |
| Operatiehoogte | ≤ 4000 m |
| Levenscyclus | 8000 cycli |
| IP-classificatie | IP54 |
| PV-integratie | 76.8kW Max PV, 2 MPPT-kanalen |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |