| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
104kWh شارژ خورشیدی کابینت ESS کارایی بالا خنک کننده هوا شارژ ذخیره سازی
این کابینت شارژ ESS 104kWh دارای یک شارژر 60kW واحد یا شارژ سریع دوگانه 90kW اختیاری است که از گسترش ظرفیت انعطاف پذیر بدون ارتقاء ترانسفورماتور پشتیبانی می کند.ایده آل برای آربیترج و کنترل تقاضا، خنک کننده هوا کارآمد آن عملکرد پایدار و قابل اعتماد را در سناریوهای مختلف ذخیره انرژی تضمین می کند.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ظرفیت نامی | ۱۰۴ کیلو وات |
| قدرت خروجی نامی | واحد 60kW / دوگانه 90kW |
| نوع باتری | LiFePO4 |
| ارتفاع عملیاتی | ≤ 4000 متر |
| طول عمر چرخه | 8000 چرخه |
| رتبه بندی IP | IP54 |
| ادغام PV | 76.8kW حداکثر PV، 2 کانال MPPT |
| دمای کار | -20°C تا 60°C |