| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
104kWh Ładowanie PV Skład ESS Wysokiej wydajności chłodzenie powietrzem Przechowywanie ładowania
Ta 104 kWh ładowarka ESS wyposażona jest w pojedyncze ładowarki o mocy 60 kW lub opcjonalne podwójne szybkie ładowanie o mocy 90 kW, umożliwiające elastyczną rozbudowę mocy bez modernizacji transformatora.Idealny do arbitrażu szczytowego i kontroli popytu, jego wydajne chłodzenie powietrzem zapewnia stabilną i niezawodną wydajność w różnych scenariuszach magazynowania energii.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Pojemność nominalna | 104 kWh |
| Moc wyjściowa nominalna | Pojedyncze 60 kW / podwójne 90 kW |
| Rodzaj akumulatora | LiFePO4 |
| Wysokość operacyjna | ≤ 4000 m |
| Żywotność cyklu | 8000 cykli |
| Ocena IP | IP54 |
| Integracja PV | 760,8 kW maks PV, 2 kanały MPPT |
| Temperatura pracy | -20°C~60°C |