| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
104kWh Ηλεκτρονική φόρτιση ΕΣΣ Υψηλής απόδοσης ψύξη αέρα Αποθήκευση φόρτισης
Αυτό το all-in-one καμπίνα φόρτισης ESS 104kWh διαθέτει έναν ενιαίο φορτιστή 60kW ή προαιρετική διπλή ταχεία φόρτιση 90kW, υποστηρίζοντας ευέλικτη επέκταση της χωρητικότητας χωρίς αναβάθμιση του μετασχηματιστή.Ιδανικό για το piικ-valley arbitrage και τον έλεγχο της ζήτησης, η αποτελεσματική ψύξη με αέρα του εξασφαλίζει σταθερή και αξιόπιστη απόδοση σε διάφορα σενάρια αποθήκευσης ενέργειας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 104 kWh |
| Κατηγορία ισχύος εξόδου | Μονή 60 kW / διπλή 90 kW |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Υψόμετρο λειτουργίας | ≤ 4000m |
| Ζωή κύκλου | 8000 κύκλοι |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP54 |
| Ενσωμάτωση φωτοβολταϊκών | 760,8kW Max PV, 2 κανάλια MPPT |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C~60°C |