| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
40kWh All-in-One ESS Υδραυλική αποθήκευση ESS Μικρή υβριδική αποθήκευση
Αυτό το all-in-one ESS διαθέτει 4 ανεξάρτητους ανιχνευτές MPPT (δύο ακτίνες φωτοβολταϊκής ενέργειας ανά ανιχνευτή) μεγιστοποιώντας τη συλλογή ηλιακής ενέργειας σε περίπλοκα περιβάλλοντα.μπορεί να παρέχει ευέλικτη συμβατότητα με διάφορα σενάρια φωτοβολταϊκών και δικτύων για ευέλικτη ενσωμάτωση του συστήματος. Πλήρως πιστοποιημένο σύμφωνα με την IEC, UL1973, UL9540, UL9540A, UN38.3, που πληρούν αυστηρά διεθνή πρότυπα ασφάλειας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 400,96 kWh |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 (LFP) |
| Τροποποιημένη τάση εξόδου | 400V |
| Ενσωμάτωση φωτοβολταϊκών | 4 Δίαυλοι MPPT |
| Ζωή κύκλου | ≥6500 |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP54 |
| Υψόμετρο λειτουργίας | ≤ 3000m |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ 60°C |