| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
40kWh All-in-one ESS energieopslagkas ESS kleine hybride opslagkas
Dit alles-in-één ESS heeft 4 onafhankelijke MPPT-trackers (2 PV-strengen per tracker) die de zonne-energie-oogst in complexe omgevingen maximaliseren.het kan veelzijdige compatibiliteit bieden met verschillende PV- en nettscenario's voor flexibele systeemintegratieVolledig gecertificeerd volgens IEC, UL1973, UL9540, UL9540A, UN38.3, voldoet aan strenge internationale veiligheidsnormen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 400,96 kWh |
| Nominale frequentie | 50 Hz |
| Type batterij | LiFePO4 (LFP) |
| AC-uitgangsspanning | 400 V |
| PV-integratie | 4 MPPT-kanalen |
| Levenscyclus | ≥6500 |
| IP-classificatie | IP54 |
| Operatiehoogte | ≤ 3000 m |
| Werktemperatuur | -20 °C ~ 60 °C |