| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
104 kWh PV-BESS dieselkasten Multi-energie complementariteitsopslag
Dit alles-in-één energieopslagsysteem levert een LiFePO4-capaciteit van 104 kWh, een nominaal vermogen van 40 kW en dubbele MPPT PV-integratie (tot 76,8 kW). Het ondersteunt multi-energie-complementariteit (PV, ESS, diesel, elektriciteitsnet), met vloeistofkoeling, een levensduur van 8000 cycli, IP54-bescherming en flexibele installatie. Zorgt voor ononderbroken stroom voor kritische belastingen, perfect voor commerciële, industriële en microgrid-toepassingen.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | H104-40G / H208-40G |
| Nominaal vermogen / vermogen | 104/208 kWh / 40 kW |
| Batterijspecificatie | LiFePO4 (LFP), 3,2 V/314 Ah, 0,5 C laden-ontladen |
| AC-uitgang | 400V/230V, 50/60Hz |
| PV-integratie | Maximaal 76,8 kW, 2 MPPT-kanalen |
| Koeling/levensduur | Vloeistofkoeling, 8000 cycli |
| IP / Temp / Hoogte | IP54, -20℃~60℃, ≤4000m (verlaagd boven 2000m) |
| Afmetingen / Gewicht / Comm | 950*1450*1750/2180mm, 1600±50/2200±50kg; Ethernet/RS485/KAN |