| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
522 kWh Kasten Energieopslag Systeem Industriële vloeistofkoeling Energieopslagkasten
Deze 522kWh LiFePO4 industriële energieopslagkas leverde 250kW wisselstroom (400V, 50/60Hz) met 0,5C efficiënte ontlading.
Het is uitgerust met geavanceerde vloeistofkoeling, zorgt voor uitzonderlijk warmtebeheer en een lange levensduur van 8000 cycli.650-949V breedspanningHet is ideaal voor industrieel, commercieel en nieuw energiebeheer.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Model | H522-250L |
| Nominale capaciteit / vermogen | 522 kWh / 250 kW |
| Specificaties van de batterij | LiFePO4 (LFP), 3.2V/314Ah, DC 650~949V |
| AC-uitgang | 400V, 50/60Hz, 0,5C lading-ontladingssnelheid |
| Koeling / levensduur | Vloeistofkoeling, 8000 cycli |
| IP-classificatie / temperatuurbereik | IP54, -20°C ~ 55°C |
| Operatiehoogte | ≤ 4000 m |
| Afmetingen / Gewicht | 1780*1350*2300 mm, 5200±50 kg |
| Communicatieprotocollen | Ethernet, RS485, CAN |