| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
522kWh Kabine Enerji Depolama Sistemi Endüstriyel Sıvı Soğutma Enerji Depolama Kabinesi
Bu 522kWh LiFePO4 endüstriyel enerji depolama dolabı, 0.5C verimli boşaltma ile 250kW AC çıkışı (400V, 50/60Hz) sağlar.
Gelişmiş sıvı soğutma ile donatılmış, olağanüstü bir termal yönetimi ve 8000 döngü uzun ömrü sağlar. IP54 korumalı, -20 ° C ~ 55 ° C'de (yükseklik ≤ 4000m) güvenilir bir şekilde çalışır.650-949V geniş voltaj, çok protokollü iletişim (Ethernet/RS485/CAN) ve kompakt bir entegre tasarım, endüstriyel, ticari ve yeni enerji enerji yönetimi için idealdir.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model | H522-250L |
| İsimlendirilmiş Kapasite / Güç | 522 kWh / 250 kW |
| Pil Özellikleri | LiFePO4 (LFP), 3.2V/314Ah, DC 650~949V |
| AC çıkışı | 400V, 50/60Hz, 0.5C Şarj-Atarım Hızı |
| Soğutma / Döngü Süresi | Sıvı soğutma, 8000 döngü |
| IP derecelendirme / sıcaklık aralığı | IP54, -20°C ~ 55°C |
| Çalışma Yüksekliği | ≤ 4000m |
| Boyut / Ağırlık | 1780*1350*2300mm, 5200±50kg |
| İletişim Protokolleri | Ethernet, RS485, CAN |