| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
522kWh کابینت سیستم ذخیره انرژی صنعتی مایع خنک کننده کابینت ذخیره انرژی
این کابینت ذخیره سازی انرژی صنعتی 522kWh LiFePO4 250kW AC output (400V، 50/60Hz) را با تخلیه کارآمد 0.5C ارائه می دهد.
مجهز به خنک سازی مایع پیشرفته، مدیریت حرارتی استثنایی و طول عمر طولانی 8000 چرخه را تضمین می کند. IP54 محافظت شده، با اطمینان در -20 ° C ~ 55 ° C (ارتفاع ≤ 4000m) کار می کند.با ولتاژ 650-949 ولت، ارتباطات چند پروتکل (Ethernet/RS485/CAN) ، و یک طراحی یکپارچه فشرده، آن را برای مدیریت انرژی صنعتی، تجاری و انرژی جدید ایده آل می کند.
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| مدل | H522-250L |
| ظرفیت نامی / قدرت | ۵۲۲ کیلو وات / ۲۵۰ کیلو وات |
| مشخصات باتری | LiFePO4 (LFP) ، 3.2V / 314Ah، DC 650 ~ 949V |
| خروجی AC | 400 ولت، 50/60 هرتز، 0.5C نرخ شارژ و تخلیه |
| خنک کننده / عمر چرخه | خنک سازی مایع، 8000 چرخه |
| رتبه بندی IP / محدوده دمای | IP54، -20°C ~ 55°C |
| ارتفاع عملیاتی | ≤ 4000 متر |
| ابعاد / وزن | 1780*1350*2300mm، 5200±50kg |
| پروتکل های ارتباطی | اترنت، RS485، CAN |