| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Szafowy system magazynowania energii o pojemności 522 kWh Przemysłowa szafa magazynująca energię chłodzoną cieczą
Ta przemysłowa szafa do magazynowania energii LiFePO4 o pojemności 522 kWh zapewnia moc wyjściową prądu przemiennego o mocy 250 kW (400 V, 50/60 Hz) przy wydajności rozładowania 0,5°C.
Wyposażony w zaawansowane chłodzenie cieczą, zapewnia wyjątkowe zarządzanie temperaturą i długą żywotność 8000 cykli. Dzięki stopniowi ochrony IP54 działa niezawodnie w temperaturach -20℃~55℃ (wysokość ≤4000 m). Dzięki szerokiemu napięciu 650–949 V, komunikacji wieloprotokołowej (Ethernet/RS485/CAN) i kompaktowej zintegrowanej konstrukcji idealnie nadaje się do zarządzania energią w przemyśle, handlu i nowych źródłach energii.
| Parametr | Bliższe dane |
|---|---|
| Model | H522-250L |
| Pojemność znamionowa/moc | 522 kWh / 250 kW |
| Specyfikacja baterii | LiFePO4 (LFP), 3,2 V/314 Ah, prąd stały 650 ~ 949 V |
| Wyjście AC | 400 V, 50/60 Hz, szybkość ładowania i rozładowania 0,5 C |
| Chłodzenie/cykl życia | Chłodzenie cieczą, 8000 cykli |
| Stopień ochrony IP / zakres temperatur | IP54, -20 ℃ ~ 55 ℃ |
| Wysokość operacyjna | ≤ 4000m |
| Wymiary / Waga | 1780*1350*2300mm, 5200±50kg |
| Protokoły komunikacyjne | Ethernet, RS485, CAN |