| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Szafa do przechowywania energii ESS typu „wszystko w jednym” 40 kWh Mały hybrydowy magazyn energii ESS
Ten uniwersalny ESS zawiera 4 niezależne trackery MPPT (2 łańcuchy fotowoltaiczne na tracker), maksymalizujące pozyskiwanie energii słonecznej w złożonych środowiskach. Dzięki „zewnętrznemu falownikowi hybrydowemu” może zapewnić wszechstronną kompatybilność z różnorodnymi scenariuszami fotowoltaicznymi i sieciowymi, zapewniając elastyczną integrację systemu. W pełni certyfikowany zgodnie z IEC, UL1973, UL9540, UL9540A, UN38.3, spełniający surowe międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Pojemność znamionowa | 40,96 kWh |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Typ baterii | LiFePO4 (LFP) |
| Napięcie wyjściowe AC | 400 V |
| Integracja fotowoltaiczna | 4 kanały MPPT |
| Życie cykliczne | ≥6500 |
| Ocena IP | IP54 |
| Wysokość operacyjna | ≤ 3000m |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 60 ℃ |