| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
40kWh Hepsi Bir Arada ESS Enerji Depolama Kabini ESS Küçük Hibrit Depolama
Bu hepsi bir arada ESS, 4 bağımsız MPPT izleyiciye (izleyici başına 2 PV dizisi) sahiptir ve karmaşık ortamlarda güneş enerjisi hasadını maksimuma çıkarır. "Harici Hibrit İnvertörü" ile esnek sistem entegrasyonu için çeşitli PV ve şebeke senaryolarıyla çok yönlü uyumluluk sağlayabilir. IEC, UL1973, UL9540, UL9540A, UN38.3 sertifikasına sahiptir ve sıkı uluslararası güvenlik standartlarını karşılar.
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Nominal Kapasite | 40,96 kWh |
| Nominal Frekans | 50 Hz |
| Pil Türü | LiFePO4 (LFP) |
| AC Çıkış Gerilimi | 400V |
| PV Entegrasyonu | 4 MPPT Kanalı |
| Döngü Ömrü | ≥6500 |
| IP Derecelendirmesi | IP54 |
| Çalışma Yüksekliği | ≤ 3000m |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ~ 60°C |