| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
104kWh PV-BESS Dizel Kabinler Çoklu Enerji Tamamlayıcı Depolama
Bu hepsi bir arada enerji depolama sistemi, 104kWh LiFePO4 kapasitesi, 40kW nominal çıkış ve çift MPPT PV entegrasyonu (76,8kW'a kadar) sunar. Sıvı soğutma, 8000 çevrim ömrü, IP54 koruması ve esnek kurulumla çoklu enerji tamamlayıcılığını (PV, ESS, dizel, şebeke) destekler. Kritik yükler için kesintisiz güç sağlar; ticari, endüstriyel ve mikro şebeke uygulamaları için idealdir.
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Modeli | H104-40G / H208-40G |
| Nominal Kapasite / Güç | 104/208 kWh / 40 kW |
| Pil Özellikleri | LiFePO4 (LFP), 3,2V/314Ah, 0,5C Şarj-Deşarj |
| AC Çıkışı | 400V/230V, 50/60Hz |
| PV Entegrasyonu | Maksimum 76,8kW, 2 MPPT Kanalı |
| Soğutma / Çevrim Ömrü | Sıvı Soğutma, 8000 Çevrim |
| IP / Sıcaklık / Yükseklik | IP54, -20°C~60°C, ≤4000m (2000m'nin üzerinde değer kaybı) |
| Boyutlar / Ağırlık / İletişim | 950*1450*1750/2180mm, 1600±50/2200±50kg; Ethernet/RS485/CAN |