| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
104kWh PV ile Çalışan Şarj ESS Kabini Yüksek Verimli Hava Soğutma Şarj Depolama
Bu hepsi bir arada 104kWh şarj ESS kabini, tek bir 60kW şarj cihazına veya isteğe bağlı çift 90kW hızlı şarja sahiptir ve transformatör yükseltmeleri olmadan esnek kapasite genişletmeyi destekler. Zirve-vadi arbitrajı ve talep kontrolü için ideal olan verimli hava soğutması, çeşitli enerji depolama senaryolarında istikrarlı, güvenilir performans sağlar.
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Nominal Kapasite | 104 kWh |
| Nominal Çıkış Gücü | Tek 60kW / Çift 90kW |
| Pil Türü | LiFePO4 |
| Çalışma Yüksekliği | ≤4000m |
| Döngü Ömrü | 8000 Döngü |
| IP Derecelendirmesi | IP54 |
| PV Entegrasyonu | 76,8 kW Maksimum PV, 2 MPPT Kanalı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |