| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Ερμάριο αποθήκευσης ενέργειας 522 kWh Βιομηχανικό ντουλάπι αποθήκευσης ενέργειας υγρής ψύξης
Αυτό το ντουλάπι αποθήκευσης βιομηχανικής ενέργειας LiFePO4 522 kWh παρέχει ισχύ 250 kW AC (400V, 50/60Hz) με αποδοτική εκφόρτιση 0,5C.
Εξοπλισμένο με προηγμένη υγρή ψύξη, εξασφαλίζει εξαιρετική θερμική διαχείριση και μεγάλη διάρκεια ζωής 8000 κύκλων. Με προστασία IP54, λειτουργεί αξιόπιστα σε -20℃~55℃ (υψόμετρο ≤4000m). Με ευρεία τάση 650-949V, επικοινωνία πολλαπλών πρωτοκόλλων (Ethernet/RS485/CAN) και συμπαγή ολοκληρωμένο σχεδιασμό, είναι ιδανικό για βιομηχανική, εμπορική και νέα διαχείριση ενέργειας.
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Μοντέλο | H522-250L |
| Ονομαστική χωρητικότητα / Ισχύς | 522 kWh / 250 kW |
| Προδιαγραφές μπαταρίας | LiFePO4 (LFP), 3,2V/314Ah, DC 650~949V |
| Έξοδος AC | 400V, 50/60Hz, Ρυθμός φόρτισης-εκφόρτισης 0,5C |
| Ψύξη / Ζωή κύκλου | Υγρή Ψύξη, 8000 Κύκλων |
| Διαβάθμιση IP / Εύρος θερμοκρασίας | IP54, -20℃ ~ 55℃ |
| Λειτουργικό Ύψος | ≤ 4000μ |
| Διαστάσεις / Βάρος | 1780*1350*2300mm, 5200±50kg |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Ethernet, RS485, CAN |