| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
Benzersiz yüksek yoğunluklu pil hücrelerine ve geniş kapasiteli tasarıma sahip güç rezervi çözümleri, onu evdeki enerji ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir seçim haline getiriyor. Bu duvara monte ev tipi enerji depolama sistemi, gelişmiş pil teknolojisini benimser ve olağanüstü performans sunar.
İster ani elektrik kesintileriyle uğraşırken ister güneş enerjisi üretim sistemleri için enerji depolama cihazı olarak hizmet versin, güvenilir, sürekli ve istikrarlı güç desteği sağlar.
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Nominal Kapasite | 200AH |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Nominal Güç | 10240W |
| Şarj Gerilimi | 58.4V |
| Boşaltma Gerilimi | 40V |
| Çalışma Sıcaklığı | Şarj: 0~50°C / Deşarj: -20~60°C |
| IP Derecelendirmesi | IP55 |