| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Λύσεις εφεδρείας ισχύος που διαθέτουν μοναδικά κύτταρα μπαταρίας υψηλής πυκνότητας και σχεδιασμό μεγάλης χωρητικότητας, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για την κάλυψη των ενεργειακών αναγκών των νοικοκυριών.Αυτό το οικιακό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας που τοποθετείται στον τοίχο υιοθετεί προηγμένη τεχνολογία μπαταρίας και προσφέρει εξαιρετικές επιδόσεις.
Είτε αντιμετωπίζει ξαφνικές διακοπές ρεύματος είτε χρησιμεύει ως συσκευή αποθήκευσης ενέργειας για συστήματα παραγωγής ηλιακής ενέργειας, παρέχει αξιόπιστα συνεχή και σταθερή υποστήριξη ενέργειας.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200AH |
| Διορισμένη τάση | 51.2V |
| Κατηγορία ισχύος | 10240W |
| Δυνατότητα φόρτισης | 58.4V |
| Τετάρτη | 40V |
| Θέρμανση λειτουργίας | Τόπος φόρτισης: 0~50°C / έκπτωση: -20~60°C |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP55 |