| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
Oplossingen voor energiereserves met unieke batterijcellen met een hoge dichtheid en een groot capaciteitsontwerp, waardoor het een ideale keuze is om aan de energiebehoeften van huishoudens te voldoen.Dit aan de muur gemonteerde energieopslagsysteem voor huishoudens maakt gebruik van geavanceerde batterijtechnologie en levert uitstekende prestaties.
Of het nu gaat om plotselinge stroomonderbrekingen of als energieopslag voor zonne-energiesystemen, het biedt betrouwbaar continue en stabiele stroomvoorziening.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 200AH |
| Nominale spanning | 51.2V |
| Nominaal vermogen | 10240W |
| Oplaadspanning | 58.4V |
| Ontladingsspanning | 40 V |
| Werktemperatuur | Laad: 0~50°C / ontlading: -20~60°C |
| IP-classificatie | IP55 |