| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
12.8V-45Ah DC Taşınabilir Güç kaynağı Uzun ömürlü Dış Güç Depolama
Bu 12.8V 45Ah taşınabilir güç kaynağı, benzer pillerden daha hafif ve daha kompakt, kolay taşınması için kullanışlı bir taşıma kolu ile.Geniş cihaz uyumluluğu için C tipi, uzun ömür, yangına dayanıklı tasarım, akıllı sıcaklık kontrolü ve güvenilir kullanım için tam güvenlik korumaları.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Adli Voltaj | 12.8V |
| İsimsel Kapasite | 45Ah (576Wh) |
| En fazla boşaltma akımı | 22.5A |
| Hücre Yapısı | 3.2V 50Ah, 4S7P |
| Maksimum Şarj Akımı | 9A |
| Konut malzemeleri | Soğuk olarak yuvarlanmış çelik levha |
| Koruma seviyesi | IP51 |
| Soğutma yöntemi | Doğal Soğutma |
| Pil boyutu | 212*195.2*179±3mm |