| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
12.8V-100Ah DC taşınabilir güç kaynağı Bluetooth fonksiyonu ile 100AH pil Dış mekan depolama
Bu 12.8V-100Ah taşınabilir güç kaynağı hafif, kompakt ve bir kolu ile taşımak kolaydır. Uzun ömürlü, gelişmiş BMS ve yangına dayanıklı yapıya sahiptir.Zengin arayüzler ve güçlü uyumluluk USB desteğiAkıllı sıcaklık kontrolü, düşük sıcaklıkta çalışmayı, sabit ve güvenli kullanım için tam güvenlik korumaları ile sağlar.
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Adli Voltaj | 12.8V |
| İsimsel Kapasite | 100Ah |
| İsimlendirilmiş Enerji | 1280Wh |
| En fazla boşaltma akımı | 100A |
| Hücre Yapısı | 3.2V 50Ah, 4S2P |
| Konut malzemeleri | Soğuk olarak yuvarlanmış çelik levha |
| Koruma seviyesi | IP51 |