| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
12.8V-100Ah DC Przenośne źródło zasilania 100AH Akumulator z funkcją Bluetooth
To przenośne zasilanie o mocy 12,8V-100Ah jest lekkie, kompaktowe i łatwe w noszeniu za pomocą uchwytu.bogate interfejsy i silna kompatybilność obsługa USBInteligentna kontrola temperatury zapewnia pracę w niskich temperaturach, z pełną ochroną bezpieczeństwa dla stabilnego i bezpiecznego użytkowania.
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 12.8V |
| Pojemność nominalna | 100Ah |
| Energii znamionowej | 1280Wh |
| Maksymalny prąd rozładowy | 100A |
| Konfiguracja komórki | 3.2V 50Ah, 4S2P |
| Materiały mieszkaniowe | Płyty stalowe walcowane na zimno |
| Poziom ochrony | IP51 |