| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
12.8V-45Ah Przenośne zasilanie prądem stałym Długotrwałe magazynowanie energii na zewnątrz
To przenośne zasilanie o mocy 12,8V 45Ah jest lżejsze i bardziej kompaktowe niż podobne baterie, z wygodnym uchwytem przenośnym dla łatwego noszenia.Typ C) dla szerokiej kompatybilności urządzeń, długą żywotność, ognioodporną konstrukcję, inteligentną kontrolę temperatury i pełną ochronę bezpieczeństwa dla niezawodnego użytkowania.
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Nomienna napięcie | 12.8V |
| Pojemność nominalna | 45Ah (576Wh) |
| Maksymalny prąd rozładowy | 22.5A |
| Konfiguracja komórki | 3.2V 50Ah, 4S7P |
| Maksymalny prąd ładowania | 9A |
| Materiały mieszkaniowe | Płyty stalowe walcowane na zimno |
| Poziom ochrony | IP51 |
| Metoda chłodzenia | Naturalne chłodzenie |
| Wymiar akumulatora | 212*195.2*179±3 mm |