| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
12.8V-45Ah DC φορητή παροχή ενέργειας μακράς διάρκειας ζωής εξωτερική αποθήκευση ενέργειας
Αυτή η φορητή πηγή ενέργειας 12,8V 45Ah είναι ελαφρύτερη και πιο συμπαγή από παρόμοιες μπαταρίες, με μια βολική λαβή μεταφοράς για εύκολη μεταφορά.Τύπος-C) για ευρεία συμβατότητα συσκευών, μακρά διάρκεια ζωής, ανθεκτική στη φωτιά σχεδίαση, έξυπνος έλεγχος θερμοκρασίας και πλήρης προστασία ασφαλείας για αξιόπιστη χρήση.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Ονομαστική χωρητικότητα | 45Ah (576Wh) |
| Μέγιστο ρεύμα εκκένωσης | 22.5Α |
| Διαμόρφωση κυττάρων | 3.2V 50Ah, 4S7P |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης | 9Α |
| Υλικό στέγασης | Χάλυβα από χάλυβα |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP51 |
| Μέθοδος ψύξης | Φυσική ψύξη |
| Μέγεθος μπαταρίας | 212*195.2*179±3mm |