| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
12.8V-45Ah gelijkstroom draagbare voedingsbron lange levensduur Buitenstroomopslag
Deze 12,8V 45Ah draagbare voedingsbron is lichter en compacter dan vergelijkbare batterijen, met een handige handgreep voor gemakkelijk vervoer.Type-C) voor breed apparaat compatibiliteit, een lange levensduur, brandwerend ontwerp, slimme temperatuurregeling en volledige veiligheidsbescherming voor betrouwbaar gebruik.
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Nominale spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 45Ah (576Wh) |
| Maximale ontladingsstroom | 22.5A |
| Cellenconfiguratie | 3.2V 50Ah, 4S7P |
| Maximale laadstroom | 9A |
| Huismateriaal | Koudgewalste staalplaten |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Koelmethode | Natuurlijke koeling |
| Afmetingen van de batterij | 212*195.2*179±3 mm |