| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
12,8V-100Ah DC draagbare voeding 100AH batterij met Bluetooth-functie Buitenopslag
Deze 12,8V-100Ah draagbare voeding is lichtgewicht, compact en gemakkelijk mee te nemen met een handvat. Het beschikt over een lange levensduur, geavanceerde GBS en brandwerende constructie. Ingebouwde Bluetooth, rijke interfaces en sterke compatibiliteit ondersteunen USB, Type-C en meerdere uitgangen. Intelligente temperatuurregeling zorgt voor werking bij lage temperaturen, met volledige veiligheidsbescherming voor stabiel en veilig gebruik.
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Nominale spanning | 12,8V |
| Nominale capaciteit | 100 Ah |
| Nominale energie | 1280 Wh |
| Maximale ontladingsstroom | 100A |
| Celconfiguratie | 3,2 V 50 Ah, 4S2P |
| Behuizingsmateriaal | Koudgewalste stalen plaat |
| Beschermingsniveau | IP51 |