| نام تجاری: | Welons |
| شماره مدل: | سفارشی |
| MOQ: | 100 عدد |
| قیمت: | USD 30-300 /pcs |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی تامین: | 500000 عدد در سال |
منبع تغذیه قابل حمل DC 12.8V-45Ah ذخیره سازی برق در فضای باز با طول عمر بالا
این منبع تغذیه قابل حمل 12.8 ولت 45 آمپر ساعت نسبت به باتری های مشابه سبک تر و جمع و جورتر است و دارای دسته حمل دستی برای حمل آسان است. دارای بلوتوث، پورت های متعدد (USB، Type-C) برای سازگاری گسترده دستگاه، طول عمر طولانی، طراحی مقاوم در برابر آتش، کنترل هوشمند دما، و حفاظت کامل ایمنی برای استفاده قابل اعتماد است.
| مورد | مشخصات |
|---|---|
| ولتاژ اسمی | 12.8 ولت |
| ظرفیت اسمی | 45Ah (576Wh) |
| حداکثر جریان تخلیه | 22.5A |
| پیکربندی سلول | 3.2 ولت 50 آمپر ساعت، 4S7P |
| حداکثر جریان شارژ | 9A |
| مصالح مسکن | ورق فولادی نورد سرد |
| سطح حفاظت | IP51 |
| روش خنک کننده | خنک کننده طبیعی |
| ابعاد باتری | 212*195.2*179±3mm |