| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
BIPV Güneş Çatı Modülleri Üçlü Eğimli Fotovoltaik Çatı Plakaları
Modern çatılar için tasarlanan bu üç eğri BIPV güneş çatısı modülü yarı hücre teknolojisine ve yüksek verimli tek kristalin silikona sahiptir.Şık kavisli tasarımı, yapı stilleriyle kusursuz bir şekilde uyum içindedir, hafif 1 kg'lık yapısı kolay montaj ve nakliyeyi sağlar.
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Tek modülün maksimum gücü | 25W |
| Mekanik metrede maksimum güç | 86W |
| Açık devre voltajı | 10.30V |
| Kısa devre akımı | 3.80A |
| Maksimum Güç Noktası Voltajı | 8.10V |
| Maks Power Point Akımı | 3.10A |
| Net Ağırlık | 6.5Kg |