| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
BIPV-zonne- dakmodules Triple Curve fotovoltaïsche daktegels
Deze triple-curve BIPV zonnedakmodule is ontworpen voor moderne daken en heeft halfceltechnologie en hoogwaardig monokristallijn silicium.Het elegante gebogen ontwerp past naadloos bij de bouwstijlHet is een zeer efficiënt apparaat, met een lichtgewicht van 1 kg, dat een gemakkelijke installatie en transport mogelijk maakt.
| Parameters | Detail |
|---|---|
| Maximaal vermogen van een enkele module | 25 W |
| Maximale kracht per vierkante meter | 86W |
| Opencircuitspanning | 10.30V |
| Kortsluitingstroom | 3.80A |
| Maximale spanning van het powerpoint | 8.10V |
| Maximale Power Point-stroom | 3.10A |
| Nettogewicht | 6.5kg |