| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
Ηλιακές κυψέλες οροφής με τριπλή καμπύλη
Σχεδιασμένη για σύγχρονες στέγες, αυτή η τριπλή καμπύλη BIPV ηλιακή οροφή μονάδα διαθέτει τεχνολογία μισών κυττάρων και υψηλής απόδοσης μονοκρυσταλλικό πυρίτιο.Το κομψό καμπυλωτό σχεδιασμό της ταιριάζει άψογα με τα κτιριακά στυλΗ συσκευή είναι συσκευασμένη σε παλέτες για αποτελεσματική μεταφορά και παρέχει αξιόπιστη, φιλική προς το περιβάλλον ενέργεια για σπίτια και επιχειρήσεις.
| Παράμετροι | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς μονάδας μονάδας | 25W |
| Μέγιστη ισχύς ανά τετραγωνικό μέτρο | 86W |
| Τεταγμένη ανοικτού κυκλώματος | 10.30V |
| Σύνδρομο βραχυκυκλώματος | 3.80A |
| Μέγιστη τάση σημείου ισχύος | 8.10V |
| Μέγιστο ρεύμα Power Point | 3.10Α |
| Καθαρό βάρος | 6.5 κιλά |