| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Moduły dachowe słoneczne BIPV Płytki dachowe fotowoltaiczne z trójkątem
Zaprojektowany do nowoczesnych dachów, ten trójkątny modulu BIPV posiada technologię półkomórkową i wysokiej wydajności monokrystaliczny krzemowy.Jego elegancki, zakrzywiony wygląd idealnie pasuje do stylów budowlanych, a lekka konstrukcja o masie 1 kg zapewnia łatwą instalację i transport.
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Maksymalna moc pojedynczego modułu | 25 W |
| Maksymalna moc na metr kwadratowy | 86W |
| napięcie w otwartym obwodzie | 10.30V |
| Prąd zwarcia | 3.80A |
| Maksymalne napięcie punktu zasilania | 8.10V |
| Maksymalny prąd punktu zasilania | 3.10A |
| Waga netto | 6.5kg |