| Επωνυμία Μάρκας: | Welons |
| Αριθμός μοντέλου: | έθιμο |
| MOQ: | 100 ΤΕΜ |
| Τιμή: | USD 30-300 /pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 500000 PC το χρόνο |
90W Φωτοβολταϊκά Κεραμίδια Φωτοβολταϊκά Κεραμίδια Ηλιακών Μονδίων Κεραμίδια
Το 90W υψηλής απόδοσης φωτοβολταϊκό κεραμίδι οροφής μας διαθέτει αόρατη τεχνολογία πίσω επαφής για ένα κομψό, απρόσκοπτο, αδιαφορετικό συνδυασμό οροφής.και πλήρως ανθεκτικό στις δυσμενείς συνθήκες.Με πάνω από 24% απόδοση μονάδας, παρέχει σταθερή απόδοση σε χαμηλό φωτισμό και υψηλές θερμοκρασίες. Πλήρως πιστοποιημένο παγκοσμίως, υποστηριζόμενο από εγγύηση 12 ετών για μακροπρόθεσμη αξιόπιστη καθαρή ισχύ στην οροφή.
Προδιαγραφές
| Παράμετροι | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγιστη ισχύς μονάδας | 90W |
| Μέγιστη ισχύς ανά τετραγωνικό μέτρο | 180W |
| Τεταγμένη ανοικτού κυκλώματος | 36.18V |
| Σύνδρομο βραχυκυκλώματος | 3.05Α |
| Μέγιστη τάση σημείου τροφοδοσίας | 30.78V |
| Μέγιστο ρεύμα μονάδας ισχύος | 2.92Α |
| Διάσταση προϊόντος | 1424×437×21 ((±1) mm |
| Μοντέλο πάχος | 7.5mm |
| Βάρος μονάδας μονάδας | 12 (± 0,5) kg |
| Βάρος ανά τετραγωνικό μέτρο | 24 (± 0,5) kg |
Βασικά χαρακτηριστικά
Διαφανής τεχνολογία πίσω επαφής, απρόσκοπτη εγκατάσταση στέγης, υψηλής ποιότητας μαύρη αισθητική.
90W με ένα μόνο πλακάκι, 180W ανά m2; 24%+ απόδοση IBC/HJT κυψέλες υψηλών επιδόσεων.
Εξαιρετική προσαρμοστικότητα σε χαμηλό φως και υψηλές θερμοκρασίες για σταθερή παραγωγή ενέργειας όλη την ημέρα.
Σκεύος από θερμαινόμενο γυαλί, ανθεκτικό στη γλίστρα, ανθεκτικό στις συγκρούσεις και τη διάβρωση, πλήρης αδιάβροχη σφραγίδα.
Εφαρμογές
Οικία κατοικίας και βίλα στην οροφή πλήρης ηλιακή οροφή ανακαίνιση και νέα εγκατάσταση.
Το BIPV ενσωματώνει έργα οικοδομής με οικολογικό χαρακτήρα και αρχιτεκτονικά έργα χαμηλών εκπομπών διοξειδίου του άνθρακα.
Εναλλακτικές ενέργειες εξοικονόμησης ενέργειας και παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας στην οροφή εμπορικών κτιρίων.