| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
90W Fotovoltaik Çatı Taşları PV Taşları Güneş Hücresi Modülü Çatı Taşları
90W yüksek verimli fotovoltaik çatı tahtalarımız, pürüzsüz, dikişsiz, dikkat çekmeyen bir çatı karışımı için görünmez geri temas teknolojisine sahiptir. Ultra dayanıklı kalın cam yapısı yürüyebilir, kaymaz,ve sert koşullara karşı tamamen hava durumuna dayanıklı%24'ten fazla modül verimliliği ile düşük ışık ve yüksek sıcaklıklarda istikrarlı bir çıkış sağlar. Tamamen küresel sertifikalı, uzun vadeli güvenilir temiz çatı gücü için 12 yıllık garanti ile desteklenir.
Özellikler
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Birim Maksimum Gücü | 90W |
| Mekanik Meter başına maksimum güç | 180W |
| Açık devre voltajı | 36.18V |
| Kısa devre akımı | 3.05A |
| Maksimum Güç Noktası Voltajı | 30.78V |
| Maksimum Güç Noktası Akımı | 2.92A |
| Ürün Boyutu | 1424×437×21 ((±1) mm |
| Modül Kalınlığı | 7.5mm |
| Tek modül ağırlığı | 12 ((± 0,5) kg |
| Metrekare ağırlığı | 24±0,5 kg |
Temel Özellikler
Şeffaf geri temas teknolojisi, dikişsiz çatı kurulumu, premium siyah estetik.
90W tek kereste, 180W m2 başına; %24+ verimlilik IBC/HJT yüksek performanslı hücreler.
Gün boyu sabit bir güç üretimi için mükemmel zayıf ışık ve yüksek sıcaklığa uyumluluk.
Sıvı cam yapısı, kayma karşıtı, darbe / korozyona dayanıklı, tam su geçirmez mühürleme.
Başvurular
Konut evi ve villa çatısı tam güneş çatısı yenileme ve yeni kurulum.
BIPV, yeşil bina ve düşük karbonlu mimari projeleri entegre etti.
Enerji tasarrufu ve elektrik üretimi için ticari bina çatılarının yenilenmesi.