| Merknaam: | Welons |
| Modelnummer: | aangepast |
| MOQ: | 100 STUKS |
| Prijs: | USD 30-300 /pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 500000 PCs per Jaar |
90W fotovoltaïsche dakpan PV-tegels Zonnecelmodule dakpannen
Onze zeer efficiënte fotovoltaïsche dakpan van 90 W is voorzien van onzichtbare back-contacttechnologie voor een strak, naadloos, onopvallend dakmengsel. De ultraduurzame constructie van gehard glas is beloopbaar, antislip en volledig weerbestendig tegen zware omstandigheden. Met een module-efficiëntie van meer dan 24% levert het een stabiele output bij weinig licht en hoge temperaturen. Volledig wereldwijd gecertificeerd, ondersteund door een garantie van 12 jaar voor betrouwbare, schone stroom op het dak.
Specificaties
| Parameters | Details |
|---|---|
| Eenheid Maximaal vermogen | 90W |
| Maximaal vermogen per vierkante meter | 180W |
| Open circuit spanning | 36,18V |
| Kortsluitstroom | 3,05A |
| Maximale Power Point-spanning | 30,78 V |
| Maximale Power Point-stroom | 2,92A |
| Productdimensie | 1424×437×21(±1)mm |
| Moduledikte | 7,5 mm |
| Gewicht enkele module | 12(±0,5)kg |
| Gewicht per vierkante meter | 24(±0,5)kg |
Belangrijkste kenmerken
Transparante back-contact-technologie, naadloze verzonken dakinstallatie, premium geheel zwarte esthetiek
90W enkele tegel, 180W per m²; 24%+ efficiëntie IBC/HJT-cellen met hoge prestaties.
Uitstekend zwak licht en aanpassingsvermogen bij hoge temperaturen voor een stabiele energieopwekking, de hele dag door.
Gehard glas, beloopbaar antislip, schok-/corrosiebestendig, volledige waterdichte afdichting.
Toepassingen
Renovatie en nieuwe installatie van woonhuizen en villa's op het dak met volledige zonnedakbedekking.
BIPV integreerde groene bouw- en koolstofarme architecturale projecten.
Energiebesparende renovaties op het dak van commerciële gebouwen en energieopwekking.