| Marka Adı: | Welons |
| Model Numarası: | gelenek |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | USD 30-300 /pcs |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | YILDA 500000 ADET |
300W Esnek Güneş Paneli
300 W'lık esnek güneş paneli, sektör lideri verimlilik ve ±%5 toleransla güvenilir güç sunarak tutarlı yatırım getirisi sağlar. Yüksek rüzgar ve kar yüklerine dayanacak şekilde dayanıklı olarak üretilen bu ürün, ISO 9001 sertifikalı kalite kontrol ve 25 yıllık sigortalı garantiyle desteklenmektedir. Hafif, şık ve kurulumu hızlı.
| Parametre (Standart Endüstri Dönemi) | Değer |
|---|---|
| Maksimum Güç (Pmax) | 300W |
| Maksimum Güçte Gerilim (Vmp) | 21,4V |
| Maksimum Güçte Akım (Imp) | 14.02 bir |
| Açık Devre Gerilimi (Voc) | 31,2V |
| Kısa Devre Akımı (Isc) | 15.42 bir |
| Bağlayıcı Türü | MC4 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +85°C |
| Maksimum Sistem Gerilimi | 1000VDC |
| Uygulama Sınıfı | Sınıf II |
| Güç Toleransı | ±%5 |
| Konektör Koruma Sınıfı | IP67 |
| Düşük Işık Performansı | >%81 @ 200W/m² |