| Nazwa marki: | Welons |
| Numer modelu: | zwyczaj |
| MOQ: | 100 szt |
| Cena: | USD 30-300 /pcs |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500000 SZTUK ROCZNIE |
Elastyczny panel słoneczny o mocy 300 W
Elastyczny panel słoneczny o mocy 300 W zapewnia niezawodną moc z wiodącą w branży wydajnością i tolerancją ± 5%, zapewniając stały zwrot z inwestycji. Zbudowany tak, aby wytrzymać duże obciążenia wiatrem i śniegiem, jest objęty kontrolą jakości posiadającą certyfikat ISO 9001 i 25-letnią gwarancją ubezpieczeniową. Lekki, elegancki i szybki w montażu.
| Parametr (standardowy termin branżowy) | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna moc (Pmax) | 300 W |
| Napięcie przy maksymalnej mocy (Vmp) | 21,4 V |
| Prąd przy maksymalnej mocy (Imp) | 14.02 A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc) | 31,2 V |
| Prąd zwarciowy (Isc) | 15,42 A |
| Typ złącza | MC4 |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +85°C |
| Maksymalne napięcie systemu | 1000 V prądu stałego |
| Klasa aplikacji | Klasa II |
| Tolerancja mocy | ±5% |
| Klasa ochrony złącza | IP67 |
| Wydajność przy słabym oświetleniu | > 81% przy 200 W/m² |